Úvod

Zahrada - to umíme

Zakládáte nebo rekonstruujete zahradu a potřebujete pomoct s výsadbou zeleně a její údržbou nebo si chcete pořídit okrasnou dřevinu, ovocný strom nebo trvalku, tak právě pro Vás je tu naše zahradnictví. Tým zkušených pracovníků je připraven poradit a pomoct Vám vybrat to nejlepší řešení pro Vaši zeleň.

Nabízíme Vám komplexní zahradnické služby, zajistíme vše od dodávky rostlinného materiálu až po jeho výsadbu a následnou údržbu. V našem zahradním centru si pak můžete vybrat z rozsáhlého sortimentu stromů, keřů, trvalek, ovocných dřevin, trav a zahradnických potřeb.

Organizacím a firmám nabízíme výsadby okrasných dřevin, realizaci a revitalizaci zeleně, pravidelnou nebo jednorázovou údržbu zeleně a další zahradnické a sadovnické služby.

V naší nabídce naleznete také květinářské a floristické služby.

Nevíte si rady se zahradou :
1. Poradíme
2. Dodáme
3. Vysadíme
4. Ošetříme

 Od 1.3.2017 přecházíme na elektronickou evidenci tržeb. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nevíte si rady se zahradou?
Poradíme
Dodáme
Vysadíme
Ošetříme

Aktuality

26.04.2024
Balkonové květiny a přísada zeleniny

Balkonové květiny a přísada zeleniny

více informací
28.03.2024
Bílá sobota otevřeno

Bílá sobota otevřeno

více informací