Úvod

Zahrada - to umíme

Zakládáte nebo rekonstruujete zahradu a potřebujete pomoct s výsadbou zeleně a její údržbou nebo si chcete pořídit okrasnou dřevinu, ovocný strom nebo trvalku, tak právě pro Vás je tu naše zahradnictví. Tým zkušených pracovníků je připraven poradit a pomoct Vám vybrat to nejlepší řešení pro Vaši zeleň.

Nabízíme Vám komplexní zahradnické služby, zajistíme vše od dodávky rostlinného materiálu až po jeho výsadbu a následnou údržbu. V našem zahradním centru si pak můžete vybrat z rozsáhlého sortimentu stromů, keřů, trvalek, ovocných dřevin, trav a zahradnických potřeb.

Organizacím a firmám nabízíme výsadby okrasných dřevin, realizaci a revitalizaci zeleně, pravidelnou nebo jednorázovou údržbu zeleně a další zahradnické a sadovnické služby.

V naší nabídce naleznete také květinářské a floristické služby.

Nevíte si rady se zahradou :
1. Poradíme
2. Dodáme
3. Vysadíme
4. Ošetříme

 Od 1.3.2017 přecházíme na elektronickou evidenci tržeb. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nevíte si rady se zahradou?
Poradíme
Dodáme
Vysadíme
Ošetříme

Aktuality

08.06.2020
řezané květiny, zeleninová přísada

řezané květiny, zeleninová přísada

více informací
06.04.2020
Pandemie Covid-19

Pandemie Covid-19

více informací